Honorowy Patronat Ministra Sportu i Turystyki dla 5. edycji Międzynarodowej Konferencji Meetings Week Poland

Drukuj
1 2 3
Logo Meetings Week Poland

Już po raz piąty stowarzyszenia i podmioty działające na rzecz rozwoju polskiego rynku eventowego zorganizują konferencję branży przemysłu spotkań pt. „Meetings Week Poland” (MWP). Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki.

Celem konferencji MWP jest promocja i profesjonalizacja przemysłu spotkań. Tydzień, podczas którego odbędą się spotkania dotyczące każdego segmentu branży, ma realizować także cele edukacyjne i zaprezentować skalę branży.

Jubileuszowa piąta edycja Meetings Week Poland, która odbędzie się w dniach 20 – 24 marca 2017 r. w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie, jest kontynuacją idei wydarzenia, skierowanego do reprezentantów branży eventowej, klientów korzystających z narzędzi w postaci różnego rodzaju spotkań do realizacji swoich celów, mediów i wszystkich zainteresowanych tematyką m.in. event marketingu, event managementu, marketingu miejsc, motywacji, transferu wiedzy.

Pierwszy dzień (20.03.2017 r.) tradycyjnie poświęcony będzie promocji Polski jak destynacji biznesowej, współpracy biznesu i instytucji publicznych oraz ekonomicznemu wymiarowi przemysłu spotkań. W programie międzynarodowej konferencji „Poland - Meetings Destination” organizowanej przez The Warsaw Voice, zaplanowany jest udział m.in. Dawida Laska, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, przedstawicieli Polskiej Organizacji Turystycznej, lokalnych convention bureaux, środowisk samorządowych i akademickich. Podczas konferencji ogłoszone zostaną rezultaty badania Poland Meetings Impact. Jest to pierwszy w Polsce, a siódmy na świecie projekt, którego celem jest oszacowanie wartości ekonomicznej przemysłu spotkań.

Więcej informacji o konferencji - http://www.meetingsweek.pl/

 

  • LOGO - CENTRALNY OŚRODEK SPORTU
  • LOGO - INSTYTUT SPORTU
  • LOGO - POLSKI KOMITET OLIMPIJSKI
  • LOGO - POLSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA
  • LOGO - KLUB POLSKA
  • LOGO - ZARABIAJ NA TURYSTYCE
  • LOGO - NARODOWY PORTAL TURYSTYCZNY
  • LOGO - PROMUJMY POLSKĄ RAZEM